Tvorba plánů

Nabízíme tvorbu tréninkových plánů v následujících programech:

1) Sport
Pro všechny, kteří hodně trénují a hodně pracují. Trénink je zaměřen na rozvoj obecné  a speciální tempové vytrvalosti včetně rozvoje síly. Trénik je okamžitě upraven dle vašeho volného času včetně komentáře k absolvované jednotce. Trénink bude směřován k naladění formy na vybrané závody.Trénikový plán je vytvořen v sedmidenních mikrocyklech. Součástí je dietetické dopručení a sformování stravovacího režimu. Poradenství při  výběru lyží a nákupu servisního materiálu. Součástí je také trénink na kolečkových lyžích.

cena: 1000 Kč/měsíc (min. doba spolupráce jsou 3 měsíce)

 

2) Závodník
program pro všechny, kdo chtějí zkusit profesionální přístup ke sportu. Pro úspěšné vedení tréninku je nutný sporttester, nejlépe Polar s možností vyhodnocení do PC. Systém týdeních plánů s okamžitým komentářem k absolvované jednotce, včetně možné úpravy tréninku. Základem je pravidelná komunikace s trenérem. Součástí je stravní doporučení s doporučením stravních doplňků pro závod. Poradenství při výběru materiálu a základní servismenská škola.

cena: 1500 Kč/měsíc (min. doba spolupráce jsou 3 měsíce)

 

Trenéři:

Miloš Matoušek – dlouholetá zkušenost s trénováním mládeže a dospělých v TJ Ještěd Liberec, SK SKI Liberec a v liberecké Dukle. Dnes instruktor a trenér v Nyč škole běžeckého lyžování.

Bc. Zbyněk Valoušek – od roku 2000 do roku 2007 reprezentat v běhu na lyžích (OH naděje, juniorská reperzentace, reprezentace do 23 let). Dnes trenér v  TJ Dukla Liberec, instruktor a trenér v Nyč škole běžeckého lyžování.

 

Fakturace a platby:
Mgr. Zbyněk Valoušek
Americká 655/52
Liberec 7
460 07

IČ: 87867371

č. účtu: 0-1796911153/0800 (Česká spořitelna a.s.)

 

OBJEDNÁVKA (vyplňte formulář)

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš Email (vyžadováno)

Váš telefon (vzžadováno)


Zvolený program (pro kontrolu napište zvolený program Sport nebo Závodník)

Vaše zpráva (délka spolupráce a něco o sobě)